Нема производи.

Букбокс читанка: „Вознемирени луѓе“ од Фредрик Бакман

  /  Од медиумите   /  Букбокс читанка: „Вознемирени луѓе“ од Фредрик Бакман

Букбокс читанка: „Вознемирени луѓе“ од Фредрик Бакман

 

 

Наближува Нова година. Во мал град во Шведска, еден разведен родител се соочува со својот најголем страв – да му биде одземено старателството над децата, бидејќи нема да плати кирија. Тука се раѓа една многу лоша идеја, која ќе спои неколкумина вознемирени луѓе.

 

https://off.net.mk/bookbox/chitanka/voznemireni-lugje-od-fredrik-bakman

 

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram