Нема производи.

Нема производи.

ГОЛ РУЧЕК – #10 поткаст со Душко Крстевски и Сјон

  /  Поткаст   /  ГОЛ РУЧЕК – #10 поткаст со Душко Крстевски и Сјон

ГОЛ РУЧЕК – #10 поткаст со Душко Крстевски и Сјон

 

 

Исландскиот писател Сјон му гостува на Душко Крстевски во поткастот „Гол ручек“ во рамките на седмото издание на Фестивалот на европската литература „BookStar 2021“.

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram