Нема производи.

ГОЛ РУЧЕК – #11 поткаст со Душко Крстевски и Миодраг Мајиќ

  /  Поткаст   /  ГОЛ РУЧЕК – #11 поткаст со Душко Крстевски и Миодраг Мајиќ

ГОЛ РУЧЕК – #11 поткаст со Душко Крстевски и Миодраг Мајиќ

 

 

Српскиот писател Миодраг Мајиќ му гостува на Душко Крстевски во поткастот „Гол ручек“ во рамките на седмото издание на Фестивалот на европската литература „BookStar 2021“.

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram