Нема производи.

Нема производи.

Подароци за нашите најчитатели

  /  #bookworm   /  Подароци за нашите најчитатели

Подароци за нашите најчитатели

 

По повод лансирањето на нашиот нов сајт, десетмина најлојални онлајн купувачи беа наградени со првите примероци од најновата книга на „Антолог“ – „Враќањето на Шерлок Холмс“ од Артур Конан Дојл. Уште еднаш честитки и благодарност за довербата на: Марија Ѓорѓевска, Зорица Ризовска, Весна Гаврилоска, Билјана Стојаноска, Јасминка Ананчевска, Ѓурѓица Божинова, Јулијана С. Блажевска, Трајче Витанов, Мартина Арсова, Александар Кузманоски.

Со новата портокалова е-книжарница до супериорно корисничко искуство.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram