Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Белетристика, Книги, Фикција  /  Ендрју, љубов и други непогоди

Ендрју, љубов и други непогоди

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

Три драми за читање и за гледање – Ендрју, љубов и други непогоди (2004), Трета врата (2001), Девиците од Исток сонуваат секс и /ли љубов (1998).

Дополнителни информации

Маса 250 g
Издавач

Антолог

Година

2004

Страници

208

Формат

14×20

Повез

мека

Едиција

Скрши нога, книга 1

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram