Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Класици, Книги, Фикција  /  Градот Ен

Градот Ен

Шифра: 10091 Категории: , , Ознака:

240,00 ден

Нема на залиха

Опис

Како дете гледа на случувањата околу себе во едно зафрлено гратче. Малите нешта можат да станат одеднаш големи, а големите да се претворат во ситни колку мравки. Книга за растењето на кое секој од нас има потреба да се присети и на тоа како во тие возбудливи мигови одеднаш се преобразуваи светот наоколу.

Дополнителни информации

Маса 124 g
Издавач

Антолог

Година

2012

ISBN

978-608-4507-66-6

Оригинален наслов

Леони́д Добы́чин, Город Эн

Страници

112

Формат

13х20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 9

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram