Нема производи.

Книги

Spectator (I издание)

Жарко Кујунџиски

150,00 ден

Нема на залиха

Опис

Прво издание на веќе култниот роман Spectator.

 

Дополнителни информации

Маса 194 g
Издавач

Антолог

Година

2003

ISBN:

9989-9926-4-9

Оригинален наслов

/

Страници

208

Формат

12х18

Подврска

мека

Едиција

Вестибул, книга 1

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram