Нема производи.

Нема производи.

Книги

Зообраќај

Шифра: 10152 Категории: , , Ознаки: ,

200,00 ден

Опис

Книгата „Зообраќај“ на хумористот и сатиричар, писател за деца и возрасни, Александар Кујунџиски содржи хуморески, епиграми, афоризми и „смешни дијалози“ – сите на теми од областа на сообраќајот или „зообраќајот“, како што шеговито го именува авторот. Сите творби поместени во ова прекрасно четиво – „лекција“ за сите сегашни, идни и некогашни возачи, се објавувани на хумористичната страница на списанието „Современ возач“. Пронајдете го и вашето возачко или пешачко место во неа!

Дополнителни информации

Маса 99 g
Издавач

Антолог

Година

2014

ISBN

978-608-243-049-2

Оригинален наслов

/

Страници

64

Формат

14,5х20,5

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Смевотека, книга 7

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram