Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Антологии, Книги, Нефикција  /  Мисловно досие

Мисловно досие

Шифра: 10215 Категории: , , Ознака: Приредувачи:

300,00 ден

Опис

Секој ден од годината може да го одбележите со интересна мисла од 369 познати личности од нашата земја, како револуционери, научници, политичари, бизнисмени, писатели, музичари, сликари, лекари, спортисти, но и од многу други професии. Прва и единствена антологија на она што го кажале и го мислеле личности од Македонија, само во „Антолог“.

Дополнителни информации

Маса 223 g
Издавач

Антолог

Година

2010

ISBN

978-608-4507-26-0

Оригинален наслов

/

Страници

128

Формат

17х25

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бесмртни мисли, книга 3

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram