Нема производи.

Нема производи.

Маички за најмалите суперхерои

  /  Вести   /  Маички за најмалите суперхерои

Маички за најмалите суперхерои

 

 

Не ви беа доволни бељите на Тино и суперхеројските подвизи на Топтино? Е, па, Тино од мојот влез ве кани на уште многу нови авантури! Повторно ќе се спуштаме со подморници, ќе ја спасуваме шумата, ќе скокаме со диносаурусите и ќе патуваме многу, многу далеку со неговиот летопед. Тино е подготвен на сè само да го освои вниманието на Мери и на друштвото од нивното маало. Но се чини дека за сите нас следува едно големо изненадување!?

Отсега вашиот омилен суперхерој може да го носите секаде со себе на новите суперкул модели на маичките – достапни во 3 дезени и во 2 големини (3-4 и 5-6 години).

 

   

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram