Нема производи.

Книги

  /    /  Белетристика, Фикција  /  Чисти артисти

Чисти артисти

Категории: , Ознаки: ,

250,00 ден

Нема на залиха

Опис

Првообјавена книга во библиотеката „Смевотека“ и во издавачката куќа „Антолог“. Содржи голем број скечови емитувани во хумористичните емисии на Радио Скопје „Хумористични бранови“ и „Најнеслушана емисија“ во периодот од десеттина години во кои Кујунџиски учествуваше во нивната подготовка.

Дополнителни информации

Маса 238 g
Издавач

Антолог

Година

2000

ISBN

9989-9926-8-1

Страници

160

Формат

17×24

Повез

мек

Едиција

Смевотека, книга 1

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram