Нема производи.

Книги

  /    /  Книги, Нефикција, Поезија  /  …И тогаш Јаков му дари на Јосиф шарена облека

…И тогаш Јаков му дари на Јосиф шарена облека

Шифра: 10157 Категории: , , Ознака:

400,00 ден

Опис

ВТОРАТА КНИГА НА ДАРКО ЛЕШОСКИ ја носи неговата тазе поезија, која сè уште инспирира и провоцира.

Дополнителни информации

Маса 501 g
Издавач

Дарко Лешоски

Година

2018

ISBN

978-608-66102-0-3

Оригинален наслов

/

Страници

191

Формат

14х25

Koрица

тврда

Јазик

македонски

Повез

Тврд

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram