Нема производи.

Книги

  /    /  Есеи и студии, Книги, Нефикција  /  Најкраткото долго

Најкраткото долго

290,00 ден

На залиха

Опис

Колку долго е краткото. Колку кратко е доволно долго. Дали постои долго што е уште кратко. Колку кратко е најкраткото долго. Кујунџиски го испитува прашањето на краткоста т.е. должината, не само во литературата туку и во сè друго што нè опкружува, социјалните мрежи, ТВ-шоуата, фармацијата, техниката, Интернетот.

Дополнителни информации

Маса 189 g
Издавач

Антолог

Година

2012

ISBN

978-608-4507-64-2

Оригинален наслов

/

Страници

301

Формат

10х15

Koрица

мека

Јазик

англиски

Едиција

Громови, книга 2

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram