Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Белетристика, Книги, Фикција  /  Украдени. Историја на едно злосторство

Украдени. Историја на едно злосторство

Шифра: 30257 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

300,00 ден

Опис

„Овој роман претставува трилер на новата генерација. Во него не учествуваат паметни и чесни инспектори, тип на луѓе што практично е во процес на исчезнување кај нас.

Ова е приказна во која жртвата не сака истрага и за тоа постои добра причина. А која е причината за тоа, читателите ќе откријат на крајот од романот: зашто во секого од нас се крие иследник, благороден, паметен, непоткуплив истражувач, кој се стреми кон вистината и кој разбира дека на светов постои онаа чудна работа што се нарекува љубов.“

Ваша, Људмила Стефановна Петрушевскаја

Дополнителни информации

Маса 257 g
Издавач

Антолог

Година

2019

ISBN

978-608-243-364-6

Оригинален наслов

Людмила Петрушевская, Нас украли. История преступлений

Страници

250

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 243

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram