Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Книги, Нефикција, Популарна психологија  /  Умешноста да ја креирате вашата реалност – Водич за свесни креатори

Умешноста да ја креирате вашата реалност – Водич за свесни креатори

Шифра: 31312 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

450,00 ден

Опис

Водич за свесни креатори

 

„Драги свесни креатори!

Во вашите раце се наоѓа Водич за креирање на реалноста во 7 најважни сегменти во животот:

Љубов

Здравје

Пари

Успех

Работа

Семејни односи

Пријателство

Мојата намера беше да го креирам овој Водич со конкретни методи за креирање во горенаведените животни сегменти затоа што сум свесна дека сите можеме да бидеме брилијантни во сите овие сегменти од животот.

Уверувањето дека не можеме да имаме сè и да бидеме успешни во сите животни сегменти не е ништо друго освен – само уверување.

Сме дошле на овој свет за да се присетиме кои сме и да ја играме оваа прекрасна игра наречена живот.“

Ана Бучевиќ

Дополнителни информации

Маса 184 g
Издавач

Антолог

Година

2021

ISBN

978-608-243-456-8

Оригинален наслов

Ana Bučević, Umijeće kreiranja realnosti

Страници

160

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Сафари на духот, книга 15

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram