Нема производи.

Нема производи.

Утрото на светот

220,00 ден

Нема на залиха

Опис

„Што ако некој видовит човек може да се разбуди навремено и да ја спречи трагедијата?“ Од ваква претпоставка тргнува романот „Утрото на светот“. Приказната ни ги претставува ликовите на Теа, Марк Милард, Алис и Соломон, кои скокнале од Кулите близначки при судирот на авионите. Но тука е и Аида, која ги нарекува кукавици. А сега одеднаш замислете дека, за дел од овие луѓе, на 13 септември универзумот одново се враќа два дена претходно.

Дополнителни информации

Маса 181 g
Издавач

Антолог

Година

2013

ISBN

978-608-4507-61-1

Оригинален наслов

Pedro Guilherme-Moreira, A Manhã do Mundo

Страници

176

Формат

13х20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 35

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram