Нема производи.

Нема производи.

Творецот на ангелите

350,00 ден

Нема на залиха

„Интелигетно напишана книга во која страниците се вратат сами.“

Стијл, Белгија

Опис

„Творецот на ангелите“ е книга во која се мешаат науката, секојдневните трачеви, религијата, доброто и злото, како и човековата потрага по вечниот живот. Читаме различни книги во текот на животот, но малку се такви што оставаат толку силен впечаток што ќе ги паметиме засекогаш. „Творецот на ангелите“ е таква ретка книга, наградена со многу престижни признанија, меѓу кои и „Златен був“, награда што се доделува еднаш во пет години.

Дополнителни информации

Маса 348 g
Издавач

Антолог

Година

2015

ISBN

978-608-243-059-1

Оригинален наслов

Stefan Brijs, De engelenmaker

Страници

384

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 79

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram