Нема производи.

Нема производи.

Книги

За Родерер

Шифра: 10136 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

220,00 ден

Опис

Две момчиња во ист момент треба да одберат меѓу другарството и кариерата. Но што ако се изгубат и двете нешта, како да се поставиме во таква ситуација? Аргентинската критика го смета „За Родерер“ меѓу најважните романи објавени во последните децении и го прогласи за најквалитетниот роман напишан од млад автор.

Дополнителни информации

Маса 153 g
Издавач

Антолог

Година

2010

ISBN

978-608-4507-39-0

Оригинален наслов

Guillermo Martinez, Acerca de Roderer

Страници

126

Формат

13х20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 7

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram