Нема производи.

Нема производи.

Специјалитет на куќата Tag

  /  Posts tagged "Специјалитет на куќата"

  „Возот за Самарканд“ од Гузел Јахина: Како љубител на историја, моја препорака е овој прекрасен, но истовремено суров роман кој го прочитав во еден здив. Гладта во комбинација со бездомништвото и епидемијата ги прикажува условите и животот на 500 деца

  „Секое утро патот до дома е сѐ подолг и подолг“ – Фредрик Бакман Најубавите вистини на светот собрани во едно книгиче. Ова ми е прва книга која ја имам прочитано од Бакман и мислам дека бев поместена од сопствената оска. Книга

  Можеби ова ќе звучи пристрасно, но изданијата на „Антолог“ се најдобри. Почнувајќи од кориците, кои се многу битен фактор кога купувам книга, па се до преводот и лектурата. Во продолжение ви издвојувам пет книги, кои мене најмногу ми се допаднаа:    Атомски

    Марија Јосифовска е нов член на нашиот тим, која си го пронајде своето место меѓу полиците во нашата книжарница во Центар. Можеби веќе сте ја сретнале и сигурни сме дека со помош на нејзините препораки сте си нашле нешто прекрасно

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram