Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Белетристика, Книги, Фикција  /  Куќа од хартија

Куќа од хартија

Шифра: 10185 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

Приказната е раскажана од страна на еден професор во Кембриџ. Негова колешка само што загинала во сообраќајна несреќа, а тој по пошта добива книга потпишана од неа.Заинтригиран од оваа необична пратка, започнува потрага што го води до Јужна Америка.

Дополнителни информации

Маса 96 g
Издавач

Антолог

Година

2015

ISBN

978-608-243-088-1

Оригинален наслов

Carlos María Domínguez, La casa de papel

Страници

80

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 80

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram