Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  0-3 години, Книги, Книги за деца  /  Диносауруси не постојат

Диносауруси не постојат

Шифра: 31887 Категории: , , Ознака: Преведувачи: Илустратори:

600,00 ден

 

 

Опис

Едно попладне Томи и Јон шетаа низ шумата, мислејќи дека диносауруси не постојат… 

 

Приклучете се на ловот на диносауруси во оваа возбудлива книга што се превиткува и одвиткува во детските раце.

Дополнителни информации

Маса 530 g
Издавач

Антолог

Година

2022

ISBN

978-608-243-529-9

Оригинален наслов

Mark Janssen, Dino's bestaan niet

Страници

36

Формат

24х32

Koрица

тврда

Јазик

македонски

Едиција

(МК) сликовници, книга 26

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram