Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  6-9 години, Книги, Книги за деца  /  Нека ечат песни

Нека ечат песни

100,00 ден

Нема на залиха

Опис

 

Сто и првата книга на еден од најплодните македонски писатели, Александар Кујунџиски, е закитена со четириесетина најнови песни за децата од градинките во Република Македонија. Читатели, разгледувачи, коавтори и верни слушатели на овие певливи стихови ќе бидат децата од 3 до 7 години.

Дополнителни информации

Маса 76 g
Издавач

Антолог

Година

2008

ISBN

978-9989-2662-8-7

Оригинален наслов

/

Страници

32

Формат

17х25

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Моите први книги, книга 9

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram