Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Книги, Крими, трилери и мистерии, Фикција  /  Убиство во хотел Босфор

Убиство во хотел Босфор

Шифра: 10406 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

240,00 ден

Нема на залиха

„Не ќе можете да ја испуштите од раце“.

Филип Деларош, Лир

Опис

Романот е првиот од серијата крими-трилери со ликот на Кати Хиршел, потпишани од писателката Есмахан Ајкол. Кати се доселила во Истанбул од Германија и отворила своја книжарница, каде што се продаваат исклучиво криминалистички романи. Наскоро во блискиот хотел се случува убиство во кое е вклучена и нејзина пријателка. Така што, истрагата станува нејзин интерес.

Дополнителни информации

Маса 241 g
Издавач

Антолог

Година

2014

ISBN

978-608-243-006-5

Оригинален наслов

Esmahan Aykol, Kitapçi Dükkâni

Страници

192

Формат

13х20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 44

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram