Нема производи.

Нема производи.

Книги

Volim knjigu

Шифра: 10017 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

150,00 ден

Опис

Прекрасен избор од богатото творештвото на еден од најреномираните писатели за деца во Македонија, во превод на босански јазик. Топли раскази, песни, сказни и драматизации во кои ќе ужива секое дете од предучилишна и рана училишна возраст. Објавена во Библиотеката „Мозаик“, под уредништво на Вилма Венковска-Милчев, директор на Образовната програма при невладината организација Потрага по заедничка основа. Volim knjigu е босанскиот, односно седмиот, дел од масивниот издавачки проект со наслов „1 книга – 21 јазик“.

Дополнителни информации

Маса 88 g
Издавач

Антолог

Година

2009

ISBN

978-608-4507-06-2

Оригинален наслов

Сакам книга

Страници

48

Формат

17×25

Koрица

мека

Јазик

босански, бошњачки

Едиција

Мозаик, книга 7

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram