Нема производи.

Нема производи.

Книги

За сите деца

Шифра: 30974 Категории: , , Ознака:

200,00 ден

На залиха

Опис

Песни за деца што ги кажуваат првите зборови до деца што одат на училиште, а од перото на баба Вера Лилиќ.

Тука се сите овошја, зеленчуци, витамини и вкусни плодови.

Тука се сите животни од зоолошката градина и од шумата.

Тука се сите годишни времиња и промени на природата.

Тука се сите детски универзуми: родителите, игрите, другарствата, симпатиите, занимациите и првите оцени.

Ова се песни за сите деца што растат и се радуваат!

 

Дополнителни информации

Маса 117 g
Издавач

Антолог

Година

2020

ISBN

978-608-243-428-5

Оригинален наслов

/

Страници

82

Формат

14,5х20,5

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

За сите деца, книга 6

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram