Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  6-9 години, Книги, Книги за деца  /  Новогодишен пречек

Новогодишен пречек

Шифра: 10245 Категории: , , Ознака:

150,00 ден

Опис

„Новогодишен пречек“ е новогодишна сликовница за читање, за дополнување, за доцртување, за боење и за допишување.

Исполнета со разновидни илустрации и ведрина, во духот на празниците оваа книга е создадена со премногу љубов и желба за насмевки кај нашите наааајмали читатели. A има ли поубав подарок за едно дете од книга?

Дополнителни информации

Маса 86 g
Издавач

Антолог

Година

2018

ISBN

978-608-243-323-3

Оригинален наслов

/

Страници

32

Формат

14×21

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

(МК) сликовници, книга 6

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram