Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Љубовни и романси, Книги, Фикција  /  Како да заборавиш жена

Како да заборавиш жена

Шифра: 10172 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

300,00 ден

Нема на залиха

„Дан Лунгу мора веднаш да го прочитате.“

Лира

Опис

Еден обичен ден Анди се враќа од работа и гледа дека Марга го напуштила по едногодишна врска. Ненадејното заминување на девојката го носи во неочекувани места и состојби. Андреја, Луана, Марга, Бјанка, сите тие се претвораат во една жена, која треба да ја заборави…

Дополнителни информации

Маса 258 g
Издавач

Антолог

Година

2016

ISBN

978-608-243-137-6

Оригинален наслов

Dan Lungu, Cum să uiţi o femeie

Страници

266

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 127

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram