Нема производи.

Книги

  /    /  Љубовни и романси, Книги, Фикција  /  Добриот љубовник

Добриот љубовник

Шифра: 10108 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

200,00 ден

Нема на залиха

„Сигурдардотир е литературна ѕвезда што блесна на небесниот свод над вулканскиот остров.“

Ноје цурхер цајтунг

Опис

По седумнаесет години, еден човек се враќа во својот роден крај во потрага по својата прва љубов. Иако запаѓа во чудни ситуации, оваа потрага завршува успешно и тој се враќа назад со својата старо-нова симпатија. Но токму жената што ќе му помогне да ја пронајде и да ја освои митската цел на страста ќе се вљуби во него креирајќи за него психолошки профил што целосно ќе му го промени животот.

Дополнителни информации

Маса 196 g
Издавач

Антолог

Година

2016

ISBN

978-608-243-134-5

Оригинален наслов

Steinunn Sigurðardóttir, Góði elskhuginn

Страници

186

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 125

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram