Нема производи.

Нема производи.

Книги

Мои бои

100,00 ден

Нема на залиха

Опис

Кратки приказни и брзозборки, на секоја страница е претставена една од боите. Сликовницава е наменета за децата од предучилишна возраст, за идните, но и за сегашните првачиња. Ќе им помогне полесно да ги научат и распознаваат боите, а на страниците за боење и практично да ги употребат. Прв дел од Едицијата „Моите први книги“.

Дополнителни информации

Маса 95 g
Издавач

Антолог

Година

2004

ISBN

9989-2187-0-6

Страници

34

Повез

мека

Едиција

Моите први книги, книга 1

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram