Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  0-3 години, Книги, Книги за деца  /  Детето и китот

Детето и китот

Шифра: 31432 Категории: , , Ознака: Илустратори:

600,00 ден

 

 

Опис

Си беше едно дете што сакаше времето да го минува само…

…а тогаш се случи нешто неочекувано.

 

Прекрасната сликовница на Линде Фас ве тера да ја читате одново и одново… и да си најдете свој кит за пријател.

Дополнителни информации

Маса 577 g
Издавач

Антолог

Година

2021

ISBN

978-608-243-501-5

Оригинален наслов

Linde Faas, , De jongen en de walvis

Страници

40

Формат

24х32

Koрица

тврда

Јазик

македонски

Едиција

(МК) сликовници, книга 20

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram