Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  0-3 години, Книги за деца  /  Новогодишна честитка

Новогодишна честитка

Шифра: 10246 Категории: , Ознака:

100,00 ден

Нема на залиха

Опис

 

Со прекрасен формат и дизајн – во форма на вистинска новогодишна честитка, ова издание има и две други димензии: служи и за читање и за боење. Имено, таа, покрај разновидните литературни творби содржи и страници кои дечињата можат и да ги обојат, па така и тие да станат создавачи – творци на една поубава книга, заедничко дело на писателот и на децата-ликовни уметници и илустратори.

 

 

 

Дополнителни информации

Маса 38 g
Издавач

Антолог

Година

2005

ISBN

9989-2187-4-9

Оригинален наслов

/

Страници

32

Формат

10х20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Моите први книги, книга 4

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram