Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  3-6 години, Книги, Книги за деца  /  Новите авантури на Тино од мојот влез

Новите авантури на Тино од мојот влез

400,00 ден

 

Новите авантури на Тино од мојот влез е книга што брзо ќе ги освои децата: забавна, имагинативна, игрива… Но таа мошне ненаметливо и природно се занимава со некои навистина значајни теми – како и секоја добра книга за деца, впрочем.“

Билјана Црвенковска

Опис

Не ви беа доволни бељите на Тино и суперхеројските подвизи на Топтино? Е, па, Тино од мојот влез ве кани на уште многу нови авантури! Повторно ќе се спуштаме со подморници, ќе ја спасуваме шумата, ќе скокаме со диносаурусите и ќе патуваме многу, многу далеку со неговиот летопед. Тино е подготвен на сè само да го освои вниманието на Мери и на друштвото од нивното маало. Но се чини дека за сите нас следува едно големо изненадување!?

 

*Книгата е достапна со потпис од авторот. Во коментар за нарачката нагласете доколку сакате да добиете потпишан примерок.

 

Дополнителни информации

Маса 282 g
Издавач

Антолог

Година

2021

ISBN

978-608-243-493-3

Оригинален наслов

/

Страници

64

Формат

22х23

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

МК сликовници, книга 19

Рецензии

 1. Simona

  Maichka Broj 5-6

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


  Потврдувам дека сум постар од 16 години.

  YouTube
  LinkedIn
  Share
  Instagram