Нема производи.

Нема производи.

Книги

Ешко Снешко

Шифра: 31492 Категории: , , Ознака: Илустратори:

180,00 ден

 

 

Опис

Четврти дел од сликовниците за фамилијата Ешковци!

На Ешко Снешко му е студено и во лето и се прашува дали има уште некој сличен на него во белиот свет? Сурфајќи по интернет и гледајќи телевизија ќе дознае нешто интересно. Дека додека Ешко Снешко е во своето зимско скривалиште под земјата, горе меѓу луѓето се раѓаат многу СНЕШКОВЦИ.

И тој решава да најде начин како да се спријатели барем со еден „вистински“ снешко, Снешко Белчо.

 

Дополнителни информации

Маса 99 g
Издавач

Александар Кујунџиски

Година

2021

ISBN

978-608-66345-6-8

Оригинален наслов

/

Страници

16

Формат

21х21

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

(МК) сликовници, книга 21

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram