Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Љубовни и романси, Книги, Фикција  /  Приказни за август

Приказни за август

150,00 ден

Опис

Книга со која авторот ѝ предожи брак на својата девојка. Цел еден роман напишан за само една личност.

„Можам да ви зборувам за техниките што ги користи Велкоски при пишувањето. Можам да ви кажам дека станува збор за префинето писмо на еден школуван млад автор што ветува. Ама што фајде од тоа? Сето тоа се најобични баналности. Сето тоа е само обична форма во однос на она што во суштина претставува оваа книга. А тоа е – љубов“, напишал рецензентот.

Дополнителни информации

Маса 49 g
Издавач

Антолог

Година

2010

ISBN

978-608-4507-42-0

Оригинален наслов

/

Страници

64

Формат

10х15

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Дамар, книга 10

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram