Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Љубовни и романси, Книги, Фикција  /  Спомените на бабичката Лу

Спомените на бабичката Лу

Шифра: 30230 Категории: , , Ознака:

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

Емотивна книга во која се испреплетуваат неколку трогателни животни стории. Паралелно со спомените од минатото на осамената старица Лу следиме две прекрасни и топли љубовни приказни, а ја откриваме и големата тајна од нејзината младост. Минатото и сегашноста си поигруваат во овој возбудлив роман, оставајќи нè без зборови пред сите животни одлуки и перипетии со кои се соочуваат ликовите.

Обични, но исклучителни животи; секојдневни, но посебни луѓе; различни животни судбини поврзани низ спомените на една добродушна бабичка.

Дополнителни информации

Маса 185 g
Издавач

Антолог

Година

2019

ISBN

978-608-243-353-0

Оригинален наслов

/

Страници

156

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Дамар, книга 38

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram