Нема производи.

Нема производи.

Книги

Трипати взори

Шифра: 10400 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

200,00 ден

Нема на залиха

„Во последниот роман што го напишав, Мистер Гвин, на едно место се спомнува книжето што го напишал англо-индискиот писател Акаш Нарајан, со наслов Трипати взори. Се разбира, станува збор за книга што е измислена…

Така, откако ја завршив Мистер Гвин, започнав да ја пишувам Трипати взори, нешто што го направив со големо уживање.“

Алесандро Барико

Опис

Ја препорачуваме оваа книга за секој што сака да чита приказни што може да го возбудат и да го изненадат, ја препорачуваме на сите оние што сакаат да сонуваат, за момент да ја напуштат реалноста и да запознат интересни ликови што ќе ги паметат засекогаш.Токму такви се ликовите на Алесандро Барико.

Дополнителни информации

Маса 115 g
Издавач

Антолог

Година

2014

ISBN

978-608-243-030-0

Оригинален наслов

Alessandro Baricco, Tre volte all'alba

Страници

96

Формат

13х20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 55

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram