Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Young adult, Книги, Фикција  /  Со Ботуше во Париз

Со Ботуше во Париз

Шифра: 10367 Категории: , , Ознака:

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

Париз, Париз… Светска метропола што плени со своите убавини и културно-историски споменици. Но очевидецот на овие прекрасни восхитни глетки, кои ги преточил во впечатливи лирски пејзажи, го вознесува уште нешто… Понесен од носталгични чувства, и при престојот таму – не може да го заборави своето родно место Ботуше, крај Македонски Брод…

 

Дополнителни информации

Маса 58 g
Издавач

Антолог

Година

2015

ISBN

978-608-243-106-2

Оригинален наслов

/

Страници

34

Формат

15×21

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Нови планети, книга 5

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram