Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Љубовни и романси, Книги, Фикција  /  Жената на маестрото (I издание)

Жената на маестрото (I издание)

240,00 ден

Нема на залиха

Опис

Двајца мажи губат глава околу една прекрасна дама од високите кругови. Бидејќи и двајцата се писатели, судирот се проширува и во професионална смисла. Што сè прават за да најдат инспирација. Едноставно раскажана книја која долго се памети и одново се препрочитува. Роман натопен во шпанска сензуалност и со енигматична загатка која читателот треба сам да ја открие.

Дополнителни информации

Маса 153 g
Издавач

Антолог

Година

2009

ISBN

978-608-4507-07-9

Оригинален наслов

Guillermo Martinez, La mujer del maestro

Страници

128

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 5

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram