Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Љубовни и романси, Книги, Фикција  /  Најдено-загубено (II издание)

Најдено-загубено (II издание)

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

Како размислуваат едно момче и една девојка, едниот во Лондон, другиот тука, во Скопје, откако врската ќе заврши. Дали откако еднаш се нашле, па се загубиле, може одново да бидат едно исто, како некогаш. „Најдено-загубено“ дефитивно ќе се најде меѓу книгите со уникатен начин на читање.

Дополнителни информации

Маса 153 g
Издавач

Антолог

Година

2010

ISBN

978-608-4507-20-8

Оригинален наслов

/

Страници

128

Формат

13х20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Дамар, книга 7

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram