Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  0-3 години, Книги, Книги за деца  /  Ајде да патуваме

Ајде да патуваме

Шифра: 31023 Категории: , , Ознака: Илустратори:

600,00 ден

 

 

Опис

Едно девојче влегува во собата на едно момченце и носи со себе балон, хартија и боички. Седнува на неговиот кревет и му предложува да патуваат заедно преку нивните цртежи. Фантазијата ги води на пат меѓу тропски птици и зимски пејзажи со пингвини, меѓу шарени подводни светови и зелени густи џунгли…

Сè додека не дојде време да се вратат во стварноста.

Учествувајте и вие во оваа волшебна авантура и креирајте ја вашата приказна!

Дополнителни информации

Маса 523 g
Издавач

Антолог

Година

2021

ISBN

978-608-243-450-6

Оригинален наслов

Linde Faas, Ik neem je mee

Страници

36

Формат

24х32

Koрица

тврда

Јазик

македонски

Едиција

(МК) сликовници, книга 15

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram