Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Книги, Раскази, Фикција  /  Приказни за тревите и други приказни

Приказни за тревите и други приказни

Шифра: 10299 Категории: , , Ознака:

200,00 ден

Опис

„Најжално е тоа што луѓето книгите најчесто не ги читаат, не ги знаат, не ги ни гледаат, ниту ги допираат. А книгите се како девојките. Најжално нешто што може да им се случи е никој да не ги допира, никој да не ги отвора. А толку убаво мирисаат“ е цитат од книгата што треба да ги надразни сетилата за читање.

Дополнителни информации

Маса 140 g
Издавач

Антолог

Година

2011

ISBN

978-608-4507-44-4

Оригинален наслов

/

Страници

158

Формат

12х17

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Дамар, книга 11

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram