Нема производи.

Книги

  /    /  9-12 години, Книги, Книги за деца  /  Распеани песни

Распеани песни

Александар Кујунџиски

150,00 ден

Нема на залиха

Опис

Стихувани текстови погодни за компонирање музика. Некои од песните се веќе компонирани и изведени на фестивалите за детски песни ПоточињаЗлатно славејче, а некои чекаат своја шанса…

 

 

 

Дополнителни информации

Маса 72 g
Издавач

Антолог

Година

2006

ISBN

9989-2187-6-5

Оригинален наслов

/

Страници

30

Формат

17х24

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Моите први книги, книга 5

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram