Нема производи.

Книги

  /    /  Книги, Раскази, Фикција  /  Нај-кратки раскази

Нај-кратки раскази

Шифра: 10229 Категории: , , Ознака:

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

Колку најкраток може да биде еден расказ а сепак во него да се раскажува интересен и впечатлив настан. Анета Попова е една од првите жени-авторки кои објавија храбра книга микрофикции.

Дополнителни информации

Маса 97 g
Издавач

Антолог

Година

2009

ISBN

978-608-4507-04-8

Оригинален наслов

/

Страници

159

Формат

16х17

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Вестибул, книга 4

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram