Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Young adult, Книги, Фикција  /  Роден крај со срце

Роден крај со срце

Шифра: 10317 Категории: , , Ознака:

250,00 ден

Нема на залиха

Опис

Прекрасни раскази од дводомниот писател Саво Костадиновски, кој пишува и објавува на македонски и на германски јазик. Во нив се отсликани токму такви теми: за децата што зборуваат на различни јазици, сепак тоа, и сето друго што ги разликува, не ги поматува нивните игри и дружењето, давајќи вистински примери за разбирање и соживот од кои можат да учат и возрасните.

Дополнителни информации

Маса 267 g
Издавач

Антолог

Година

2016

ISBN

978-608-243-155-0

Оригинален наслов

/

Страници

214

Формат

14×21

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Нови планети, книга 9

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram