Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  3-6 години, Книги, Книги за деца  /  Дуќан за еден ден во годината
-33%

Дуќан за еден ден во годината

Шифра: 32147 Категории: , , Ознака: Преведувачи: Илустратори:

300,00 ден

Штедиш: 150,00 ден

 

 

Опис

Дуќанот за еден ден во годината е отворен секој ден…

Можете да појдете и да разгледувате, да пробате, да поставувате прашања.

Меѓутоа, доколку сакате да купите нешто, треба да причекате.

Бидејќи во овој дуќан може да пазарите само еден ден во годината.

Огнен и неговото семејство купуваат само од овој дуќан.

Затоа како очите во главата ги чуваат малкуте нешта што ги поседуваат.

Но, еден ден, Огнен ќе посака да има повеќе играчки.

Тогаш сè почнува да се менува.

Дополнителни информации

Маса 136 g
Издавач

Антолог

Година

2023

ISBN

978-608-243-605-0

Оригинален наслов

Özge Bahar Sunar / Еren Caner Polat, Senede Bir Gün Dükkanı

Страници

32

Формат

22,5х22,5

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

(МК) сликовници, книга 34

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram