Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Авантури, Книги, Фикција  /  Сплендорвил

Сплендорвил

Шифра: 10380 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

300,00 ден

Нема на залиха

Опис

Еспарто е лекарка и ќерка на познат археолог, израсната во малото гратче Сплендорвил на работ од пустината. Еден ден тука пристигнува холивудска екипа да снима филм. Романoт го споредуваат со филмот Mulholland Drive на Дејвид Линч.

Дополнителни информации

Маса 342 g
Издавач

Антолог

Година

2014

ISBN

978-608-243-017-1

Оригинален наслов

Ellen Mattson, Splendorville

Страници

352

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 68

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram