Нема производи.

Нема производи.

Трач

Шифра: 10397 Категории: , , Ознака: Преведувачи:

400,00 ден

Опис

ОД БЕСТСЕЛЕР-АВТОРКАТА НА „ЊУЈОРК ТАЈМС“!

Дали слушна? Грејс ѝ се доверува на својата најдобра пријателка Меделин дека го изневерува сопругот, а оваа почнува да пишува роман за тоа, сакајќи да ѝ го објави зад грб…

Емотивната сага ТРАЧ е прекрасна книга од „кралицата на летните романи“  Елин Хилдербранд.

Меделин Кинг и Грејс Панцик се најдобри пријателки на кои им завидува цел град поради сето она што го имаат – совршени бракови, прекрасни деца, заеднички вечери во недела навечер. Сепак, ова лето мириса на промена. А, доколку во Нантакет сакаат нешто повеќе од коктели на плажа на зајдисонце, тоа е – добар трач. Но овој пат можеби вистината е полоша и од трачот.

Дополнителни информации

Маса 360 g
Издавач

Антолог

Година

2016

ISBN

978-608-243-143-7

Оригинален наслов

Elin Hilderbrand, The Rumor

Страници

368

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Бранови, книга 130

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram