Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  3-6 години, Книги, Книги за деца  /  Тино од мојот влез (второ издание)

Тино од мојот влез (второ издание)

350,00 ден

Нема на залиха

Опис

Второ издание на книгата што ја понесе наградата за најдобро илустрирана сликовница или книга за деца во 2015 година.

Eден од омилените херои за деца повторно достапен за сите!

„Тино е современо дете, со фантазија соодветна на модерното чувствување. Тој без пречки живее и соработува со јунак од типот на Супермен, Спајдермен или на Бетмен, овој пат негов идол и пријател – Ле Жба, личен суперјунак, кој секогаш му доаѓа напомош и го извлекува од незгодните ситуации, зашто Тино е дете, како што нагласува авторот, кое кога нема проблеми, самиот решава да ги создаде.

Триесетина куси раскази чија стожерна личност е детето Тино – Тино од мојот влез.“

Оливера Николова

 

*Книгата е достапна со потпис од авторот. Во коментар за нарачката нагласете доколку сакате да добиете потпишан примерок.

 

Дополнителни информации

Маса 270 g
Издавач

Антолог

Година

2020

ISBN

978-608-243-419-3

Оригинален наслов

/

Страници

64

Формат

22х23

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

МК сликовници, книга 1

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram