Нема производи.

Книги

  /    /  Антологии, Книги, Нефикција  /  Веков е тркало

Веков е тркало

500,00 ден

Нема на залиха

Опис

Секогаш кога имаме желба да подариме книга, себеси и на блиските, во потрага сме по Книга со големо К, која истовремено ќе биде топла и мудра, восхитувачка и лесна. Прекрасната антологија на изреки, крилатици, максими, афоризми, мудри, поучни и духовити мисли од познати и непознати личности е вистинска Книга со големо К. Веков е тркало е одблесок на минатото, сегашноста,на иднината. Таа е Божилак, сплетен од тајните на светот, изговорени но и напишани, слушнати но и запишани во минатите три илјади години од човештвото. Големо дело на големи луѓе.

Дополнителни информации

Маса 424 g
Издавач

Антолог

Година

2009

ISBN

9989-9926-6-5

Страници

254

Формат

17×25

Повез

мек

Едиција

Бесмртни мисли, книга 2

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram