Нема производи.

Книги

  /    /  Антологии, Книги, Нефикција  /  Писма до вечноста

Писма до вечноста

Шифра: 10274 Категории: , , Ознака: Приредувачи:

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

Писма до вечноста, најубавите љубовни писма на сите времиња е книга за вечната потрага по совршен начин да се искажат си зборови: болката, копнежот, среќата, страданието, разделбата. Секому барем еднаш му е потребен совет како најсоодветно да ги искаже своите чувства. Конечен и еден одговор не постои. Жан-Жак Русо се доближил до него со зборовите: „Да напишеш добро писмо треба да почнеш не знаејќи што мислиш да кажеш и да привршиш не знаејќи што си напишал.“

Дополнителни информации

Маса 97 g
Издавач

Антолог

Година

2009

ISBN

978-608-4507-08-6

Страници

142

Формат

15х10

Повез

мек

Едиција

Бесмртни мисли, книга 4

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram